poniedziałek, 22 lipca 2013

Pralnia samoobsługowa


Akcja połowy amerykańskich filmów przewija się przez pralnie samoobsługowe. Aż się człowiek zastanawia, czy oni tam pralek nie mają? Samochody to mają po dwa i to jakie (amerykańskie!), a piorą publicznie. No i my też mamy teraz jak w amerykańskim filmie. Przy ul. Świętojańskiej powstała samoobsługowa pralnia. Pomysł tak egzotyczny, że aż boję się, że będę musiał zaraz pisać o zamknięciu przedsięwzięcia. Ale co tam, niech stracę. Moim zdaniem działalność pralni jest dobrze zgrana z hostelem funkcjonującym w tej samej kamienicy. Turysta może się wyspać i oprać. Dobre też dla studentów i innych osób wynajmujących mieszkania w okolicy. Nie trzeba do mamusi wozić brudów w plecaku.

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

wkoncu!!:D:D:D:):):) dokladnie 2 miesiace temu rozmawialam z mezem o tym,ze niby mamy trojmiasto ,a brak takiej pralni samoobslugowej...:)czas najwyzszy...jak bedzie malo klintow to sama na wlasna reke bede pani reklame robic zeby bylo wiecej:)wszystkiego dobrego i powodzenia.napewno bedzie to dobry interes.

Anonimowy pisze...

jaki jest dokładny adres pralni ??

Bogusław_Pinkiewicz pisze...

Świętojańska 85

Anonimowy pisze...

Czy znasz może jakiś nr kontaktowy do tej pralni? Nigdzie nie mogę znaleźć... Nie wiadomo od której otwarta, jaki cennik.... nie kieszkam w centrum niestety żeby sobie podejść i sprawdzić. Pozdr.

Anonimowy pisze...

czy jest jakiś kontakt telefoniczny?

gienek pisze...

I bardzo dobrze - sam będę korzystał ;) mam oczywiście samochód, aparat itp rzeczy - ale mieszkanie 34 m bez balkonu niestety nie służy suszeniu ubrań,zatem po co zagracać małą łazienkę pralką jak można w samoobsługowej pralni: wyprać i wysuszyć do domu przynosząc suche ubrania?

Anonimowy pisze...

facebook.com/pralniesamoobslugowe